Ще один регіон України пом’якшив особливий режим в’їзду і виїзду: як буде працювати

У Чернівецькій області пом’якшили особливий режим в’їзду та виїзду.

Об этом сообщает RuGate

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як повідомив у Facebook голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук, було відновлено проїзд приватного транспорту та міжобласне сполучення.

На Буковині відновлено проїзд приватного транспорту та міжобласне сполучення

На Буковині відновлено проїзд приватного транспорту та міжобласне сполучення

"КПП на кордонах області продовжать роботу до 25 травня з метою моніторингу, контролю за переміщенням та інформування осіб в разі потреби", – зазначив він.

Осачук наголосив, що таке рішення не є підставою для послаблення протиепідемічних заходів в області.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 22 червня, однак послабив заборони, які діяли до 22 травня.


  • Країна перейшла на адаптивну модель карантину. Про те, які обмеження зняли і в яких регіонах – читайте в нашому матеріалі.


  • Одинадцять областей України виявилися не готовими до зняття обмежень на другому етапі пом’якшення карантину з 22 травня, передбаченого Кабміном.


Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/sche-odin-region-ukraini-pomyakshiv-osoblivij-rezhim-vizdu-i-viizdu-yak-bude-pratsyuvati.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 34 канал Ивано-Франковск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top