Для боротьби з вірусом: у міськраді Дніпра встановили сучасні гігієнічні станції. Відео

На тлі карантину у всій країні через поширення коронавірусу міську раду Дніпра укомплектували сучасними гігієнічними станціями.

Об этом сообщает Руспрес

На відео можна побачити, як користуватися такою станцією, щоб дотримуватися правил гігієни, оскільки в ній є серветки для рук, дезинфікуючий засіб, а також урна для сміття (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця новини).

"Автоматично подається дезинфікуюча рідина, серветку користувач витягує самостійно і використані викидає у сміття", – пояснив просту процедуру користувач.

Гігієнічна станція в міськраді Дніпра

Гігієнічна станція в міськраді Дніпра

Скрін відео

Як повідомляв OBOZREVATEL, стало відомо про нові карантинні заходи у Дніпрі, які набудуть чинності 27 березня. Зокрема, обмежать доступ городян до громадського транспорту і скоротять 90% маршрутів.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/dnipro/dlya-borotbi-z-virusom-u-miskradi-dnipra-vstanovili-suchasni-gigienichni-stantsii-video.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 34 канал Ивано-Франковск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top