У ВООЗ порадили нетипові "ліки" під час карантину

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус порадив грати комп’ютерні ігри, слухати музику або читати книги під час карантину, щоб було чим розважитись.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Під час свого звернення він також акцентував на тому, щоб люди почали більше приділяти уваги рідним і близьким, пише Моя Школа OBOZREVATEL.

"COVID-19 бере багато у нас. Але він також дає нам щось особливе – можливість зібратися разом – працювати разом, вчитися разом, рости разом", – наголосив Гебрейесус.

Також він порекомендував їсти здорову їжу, яка допоможе імунній системі правильно функціонувати. Слід обмежити споживання алкоголю та солодких напоїв. А куріння може збільшити ризик розвитку важкого захворювання, якщо людина заразилася COVID-19.

У ВООЗ порадили нетипові "ліки" під час карантину

У ВООЗ порадили нетипові "ліки" під час карантину

blog.pokupon.ua

"ВООЗ рекомендує 30 хвилин фізичного навантаження для дорослих і одну годину на день для дітей. Якщо ваші місцеві чи національні рекомендації дозволяють, виходьте на вулицю на прогулянку, пробіжку, але тримайтеся на безпечній відстані від інших. Якщо ви не можете вийти з дому, знайдіть вправи в Інтернеті, потанцюйте під музику, займіться йогою або пройдіться вгору і вниз по сходах", – порадив Гебрейесус.

Якщо людина не має можливості виконувати вправи, бо працює вдома, то варто вставати і робити 3-хвилинну перерву кожні 30 хвилин. Генеральний директор ВООЗ додав, що під час карантину нормально відчувати стрес або розгубленість. У такому випадку найкращими ліками стануть розмови з людьми, яким ви довіряєте.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше у ВООЗ розбили головні міфи, як лікувати коронавірус.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/moyashkola/news/u-vooz-poradili-netipovi-liki-pid-chas-karantinu.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 34 канал Ивано-Франковск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top