Статусний марафон скасували через коронавірус

Один із шести головних марафонів світу - Tokyo Marathon — скасували через загрозу поширення коронавірусу, повідомляє irunning.com.ua.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


З цього приводу 38 тис. бігунів з усього світу отримали відповідні повідомлення, відзначає видання.


В Японії, в тому числі і в Токіо, були підтверджені випадки зараження COVID-19 (коронавірус). У зв’язку з цим організатори Мейджора прийняли непросте рішення про часткове скасування марафону з метою забезпечення безпеки учасників.


Організатори вирішили скасувати масовий забіг, тобто не братимуть участі напівелітні атлети, любителі, учасники благодійних програм, а також повністю скасовано старт на 10 км.


Однак марафон у Токіо, запланований на неділю, 1 березня, відбудеться для елітних бігунів (200 учасників), а також для бігунів-візочників.


Джерело статті: “https://ukr.lb.ua/sport/2020/02/18/450223_statusniy_marafon_skasuvali_cherez.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 34 канал Ивано-Франковск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top