Професор спортивної медицини порадив – як швидко убрати жир на животі

Ви старанно тренуєтеся, але в м’язах занадто багато жиру? Живіт не хоче йти? Тоді дотримуйтесь чотирьох простих порад щодо спалювання жиру, пише 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Роспрес

Професор спортивної медицини Інго Фробозе з німецького спортивного університету в Кельні пояснює, як зробити процес спалювання жиру активним.

Тренування на витривалість

За словами професора, спорт на витривалість допомагає. Спалювання жиру найкраще працює при помірних навантаженнях.
“Пульс повинен бути близько 180 ударів мінус вік. Півгодини вправ – їзда на велосипеді, біг або плавання. Я не рекомендую збільшувати інтенсивність навантаження, але займайтеся довше. Той, хто біг півгодини, може спробувати себе в 45-хвилинному занятті”.

Силові тренування

Професор рекомендує не тільки займатися спортом на витривалість, але і тренувати силу – це побічно збільшує спалювання жиру.
«Щоб тіло спалювало жир навіть в стані спокою, важливі великі м’язи – тренуйтеся з вагою”.

Дієта для хорошого жирового обміну

“Вранці Ви повинні спочатку підтримати тіло енергією. Поживні речовини краще вживати опівдні. Багата білками прийом їжі ввечері. Це може означати: вівсяна каша вранці, смажені овочі або салат опівдні, курка або сир ввечері”.

Чай

Прискорте спалювання жиру за допомогою спеціальних продуктів – вони збільшують жировий обмін.

“Підходить чорний, зелений і білий чай”, – говорить професор спортивної медицини. – Все, що стимулює обмін речовин, робить позитивний вплив. До них відносяться, наприклад, імбирний або чай з женьшенем. Додавайте в їжу перець чилі, інші прянощі”.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/profesor-sportyvnoyi-medytsyny-poradyv-yak-shvydko-ubraty-zhyr-na-zhyvoti.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 34 канал Ивано-Франковск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top