Вчителька з Запорізької області виграла головну винагороду (ФОТО)

Фото з сайту Запорізької облдержадміністрації

Нещодавно відбувся конкурс Global Teacher Prize Ukraine 2019. Цього року переможницею стала Наталя Кідалова з Мелітополя, яка в школі викладає англійську мову, українську мову літературу. Об этом сообщает videonews.in.ua со ссылкой на СМИ.Новаторський метод до вчителювання, допоміг жінці отримати «вчительський Оскар». На її уроках замість того, щоб зазубрювати поезію Шевченка, учні читають реп. Тому для них навчання – не покарання, а пізнання чогось нового.Фото з сайту osvitoria.media

Загальний педагогічний стаж у пані Наталі 23 роки, нові підходи до учнів почала шукати 15 років тому. Як бачимо, це допомогло. Також вона випускниця Програми обміну США SUSI Інституту Американістики «Доступність та справедливість в освіті та суспільстві США»; експертка інституційного аудиту пілотування критеріїв, інструментів та індикаторів якості освіти Державної служби якості освіти; спікерка міжнародних вебінарів; співавторка онлайн курсу «Розвиток громадянських компетентностей». Наразі поєднує вчителювання з координацією роботи Південного хабу всеукраїнської програми підтримки освітніх реформ «Демократична школа».Активність невгамовної жінки допомогла школі виграти обладнання для smart-класу: 30 планшетів, інтерактивну дошку, 15 комп’ютерів та 10 ноутбуків.За перемогу Наталя Кідалова отримає 250 тисяч гривень, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та один рік безкоштовного навчання від «Освіторії». А ще з’явиться астероїд з ім’ям цьогорічної вчительки року.


Джерело статті: “https://forpost.media/novosti/vchitelka-z-zaporizkoi-oblasti-vigrala-golovnu-vinagorodu-foto.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 34 канал Ивано-Франковск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top