Разумков відчитав нардепів через задоволення фізіологічних потреб у сесійній залі | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "РАЗУМКОВ ВІДЧИТАВ НАРДЕПІВ ЧЕРЕЗ ЗАДОВОЛЕННЯ ФІЗІОЛОГІЧНИХ ПОТРЕБ У СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ" Об этом сообщает ukrinfonews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Під час засідання Верховної Ради її голова Дмитро Разумков звернувся до народних депутатів через їхню поведінку у сесійній залі.


“Зала Верховної Ради – це не їдальня. Те саме щодо Iqos (система нагрівання тютюну, яка використовується курцями, як альтернативний спосіб споживання тютюну. – ред.). Я не бачив табличку Iqos-friendly. Також я звертаюся, що в залі Верховної Ради не треба задовольняти будь-які інші фізіологічні потреби. Сподіваюся на розуміння і конструктивну роботу”, – сказав Разумков під час вечірнього пленарного засідання парламенту в четвер, 3 жовтня. Про це пишуть Версії з посиланням на Інтерфакс-Україна.


Прохання Разумкова нардепи зустріли сміхом і оплесками. При цьому спікер не уточнив, до кого саме він адресував своє зауваження.


Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/ne-rss/razumkov-vidchitav-nardepiv-cherez-zadovolennya-fiziologichnih-potreb-u-sesiyniy-zali/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 34 канал Ивано-Франковск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top