Запеклі поєдинки: в Івано-Франківську стартував Чемпіонат України з вільної боротьби (фото)

Об этом сообщает dni.in.ua со ссылкой на СМИ.

Загалом у змаганнях візьмуть участь понад 300 найсильніших українських борців серед чоловіків і жінок з усіх областей. Щодня змагатимуться по 5 категорій спортсменів і спортсменок, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

Чемпіонат України відкрили грою на трембіті та виконанням українських народних танців. Далі до присутніх з вітальним словом звернувся віцепрезидент Асоціації вільної боротьби України, президент федерації жіночої боротьби України та обласної федерації вільної боротьби Едуард Прощук. За його словами, нинішня подія – це справжнє свято спорту на Прикарпатті.

“Для нашої борцівської сім’ї приймати Чемпіонат України – це велика честь. Сподіваюся, наша спільна праця подарує усім лише світлі емоції. Ці змагання є відбірковими до Чемпіонату Світу, де будуть розігруватися ліцензії на Олімпійські ігри 2020. Маю надію, що якнайбільше спортсменів зможуть їх вибороти. Хай переможе найсильніший”, – каже Едуард Прощук.Крім того президент обласної федерації вільної боротьби зазначив, що для прикарпатських борців важливо, що чемпіонат відбувається вдома.

Заступник голови франківської ОДА Ігор Пасічняк зауважив, що Чемпіонат України з вільної боротьби – непересічна подія для Прикарпаття.

“Ми вперше приймаємо чемпіонат з вільної боротьби такого рівня. Вітаю на прикарпатській землі представників усіх областей. Франківщина теж пишається школами вільної боротьби та своїми спортсменами. Бажаю всім гарних результатів, і щоб за підсумками змагань вдалося сформувати сильну збірну України, яка би показала великі досягнення на міжнародній арені”, – каже Пасічняк.Після вітальних слів спортсмени розпочали запеклу боротьбу на килимах. Фінальні сутички проведуть 11 липня з 17:00 та 12 липня з 11:30. Франківців запрошують гарно провести час і підтримати спортсменів у боротьбі за перемогу.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/zapekli-poyedinki-v-ivano-frankivsku-startuvav-chempionat-ukrayini-z-vilnoyi-borotbi-foto/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 34 канал Ивано-Франковск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top