Парламент Британії зобов’язав Мей протягом трьох днів розкрити запасний план щодо Brexit

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей — Парламент Британії зобов’язав Мей протягом трьох днів розкрити запасний план щодо Brexit
Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей
Більшість у Палаті громад налаштовані проти виходу з ЄС без угоди Об этом сообщает unovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Уряд Терези Мей сьогодні зазнав другої поразки в парламенті Великобританії під час затвердження процедури подальших дій кабінету міністрів, що стосуються Brexit.


Про це повідомляє телеканал Sky News у середу, 9 січня.


Депутати проголосували за те, щоб Тереза Мей протягом трьох днів розкрила свій запасний план з виходу із ЄС, якщо її угоду з Брюсселем буде відхилено в парламенті на наступному тижні. За рішення проголосували 308 депутатів, проти — 297.


Напередодні парламент схвалив поправку до законопроекту, яка обмежує повноваження уряду в податковій сфері у разі виходу Великобританії з ЄС без угоди.


Результати цих голосувань засвідчили, що більшість у Палаті громад налаштовані проти виходу з ЄС без угоди напередодні ключового голосування в британському парламенті.


Прем’єр Британії раніше не виключала виходу без угоди, якщо документ відхилять депутати.


Нагадаємо, парламент Великобританії 15 січня проведе голосування за угодою з ЄС про Brexit, про що з Брюсселем домовилася Тереза Мей.


Як відомо, прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей скоротила канікули для чиновників уряду і зустрілася з ними 2 січня, щоб обговорити питання щодо Brexit.


Нагадаємо, Велика Британія так і не змогла ратифікувати угоду про Brexit. Голосування за цей документ мало пройти 11 грудня 2018 року, проте Мей заявила, що парламент проведе голосування після 14 січня.


Як повідомлялося, британський уряд почав повномасштабну підготовку до жорсткого Brexit.


Європейська комісія розробила і представила план заходів на випадок виходу Великої Британії з ЄС без угоди.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/parlament-britaniji-zobovyazav-mey-protyagom-troh-dniv-rozkrila-zapasniy-plan-shchodo-brexit-559694.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 34 канал Ивано-Франковск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top