В обласному центрі створять карту дорожних робіт

В обласному центрі створять карту дорожних робіт

Сьогодні, 4 грудня, у Кропивницькому провели прес-конференцію члени коаліції громадської організації "Рада експертів" щодо старту нового проекту "Дорожня Карта Рeформ Кропивницького". Об этом сообщает infoline.in.ua со ссылкой на СМИ."Головні наші завдання – нанести на карту всі дорожні роботи, кошти на які виділили з міського та обласного бюджетів. У 2019 році плануємо позначити кожен ремонт, по якому проводитимуть тендер. Також будемо залучати громадськість до участі у цій ініціативі – охочі фіксуватимуть порушення ремонтних робіт на дорогах" , – зауважив провідний експерт робочої групи боротьби з корупцією Павло Лісниченко.

Спікери також розповіли, які ще завдання ставлять перед собою."Нині медична реформа в Україні є проблематичною. У рамках цього проекту наша команда буде працювати над тим, аби в області сформували нову систему медичної допомоги. Таким чином ми донесемо інформацію громадянам про те, які ліки – платні, а які – безкоштовні та як їх можна отримати", – повідомив провідний експерт робочої групи з медичної реформи "Ради експертів" Володимир Бочаров-Туз.

Джерело статті: “http://rk.kr.ua/v-oblasnomu-tsentri-stvorjat-kartu-dorozhnih-robit”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 34 канал Ивано-Франковск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top